Sampsa Sarparanta

(Finland, Född 1973)
Sampsa Sarparanta
(Finland, Född 1973)

SAMPSA SARPARANTA, "DÖDEN ÄR FÖDELSE".

A tergo sign. Olja på duk 150x80 cm.

Konstcentrum Salmela 2002.

Klubbat pris
1 670
18 921
1 742
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (23 bud)
12 mar 2017 13:43
1 670 EUR
12 mar 2017 13:43
1 620 EUR
10 mar 2017 21:53
1 570 EUR
10 mar 2017 21:53
1 520 EUR
10 mar 2017 21:53
1 470 EUR
10 mar 2017 21:53
1 420 EUR
10 mar 2017 21:51
1 370 EUR
10 mar 2017 21:51
1 320 EUR
10 mar 2017 21:51
1 270 EUR
10 mar 2017 21:51
1 220 EUR
10 mar 2017 21:50
1 160 EUR
10 mar 2017 21:50
1 110 EUR
10 mar 2017 21:50
1 060 EUR
10 mar 2017 21:50
1 010 EUR
10 mar 2017 21:49
970 EUR
10 mar 2017 21:49
950 EUR
10 mar 2017 19:54
930 EUR
8 mar 2017 11:14
910 EUR
8 mar 2017 11:14
900 EUR
7 mar 2017 20:08
870 EUR
7 mar 2017 20:08
850 EUR
2 mar 2017 17:45
800 EUR
2 mar 2017 17:28
600 EUR