Viggo Wallensköld

(Finland, Född 1969)
Viggo Wallensköld
(Finland, Född 1969)

VIGGO WALLENSKÖLD, "JUL"

A tergo sign. 2002. Olja på duk 170x130 cm.

Konstsalongen, Helsingfors 2000.

Klubbat pris
2 400
27 384
2 496
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
13 mar 2017 18:43
2 400 EUR
13 mar 2017 18:41
2 300 EUR
13 mar 2017 18:38
2 200 EUR
13 mar 2017 18:38
2 100 EUR
13 mar 2017 18:37
2 000 EUR
13 mar 2017 18:37
1 650 EUR
12 mar 2017 19:28
1 000 EUR
12 mar 2017 18:20
900 EUR
9 mar 2017 15:35
600 EUR
6 mar 2017 20:15
500 EUR
3 mar 2017 15:06
100 EUR