Viggo Wallensköld

(Finland, Född 1969)
Viggo Wallensköld
(Finland, Född 1969)

VIGGO WALLENSKÖLD, "MORGONEN".

A tergo sign. 2000. Olja på papper 45,5 x 29,5 cm.

Konstsalongen, Helsingfors 2000.

Klubbat pris
1 520
17 130
1 602
Utropspris
700 - 1 000 EUR
Budhistorik (27 bud)
13 mar 2017 18:24
1 520 EUR
9
13 mar 2017 18:24
1 470 EUR
13 mar 2017 18:21
1 260 EUR
9
13 mar 2017 18:21
1 210 EUR
13 mar 2017 18:20
1 160 EUR
9
13 mar 2017 17:35
1 110 EUR
13 mar 2017 17:35
1 100 EUR
9
13 mar 2017 17:35
1 050 EUR
13 mar 2017 17:35
1 000 EUR
9
13 mar 2017 17:34
960 EUR
13 mar 2017 17:34
940 EUR
9
13 mar 2017 17:33
920 EUR
13 mar 2017 17:33
900 EUR
9
13 mar 2017 17:33
820 EUR
13 mar 2017 17:33
800 EUR
9
13 mar 2017 16:53
720 EUR
13 mar 2017 16:53
700 EUR
12 mar 2017 19:36
625 EUR
8
11 mar 2017 10:39
605 EUR
11 mar 2017 10:39
600 EUR
10 mar 2017 13:59
585 EUR
8 mar 2017 10:21
565 EUR
5 mar 2017 11:01
545 EUR
3 mar 2017 21:11
525 EUR
3 mar 2017 19:41
400 EUR
2 mar 2017 23:32
300 EUR
2 mar 2017 16:50
250 EUR