ALESSANDRO MENDINI, VASE. "Acco". Sign. Venini, Italien 1990.

Gult och vitt glas med överfång i klarglas. Höjd 44 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
200
2 108
229
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (3 bud)
12 mar 2017 21:44
200 EUR
3 mar 2017 7:02
110 EUR
3 mar 2017 6:41
100 EUR