Markku Salo

(Finland, Född 1954)
Markku Salo
(Finland, Född 1954)

MARKKU SALO, PRAKTPOKAL. Sign. Markku Salo, Nuutajärvi.

Flerfärgat glas. Höjd 47,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

350
3 945
365
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
13 mar 2017 15:48
350 EUR
5 mar 2017 11:00
330 EUR
2 mar 2017 16:54
310 EUR