Madeleine Pyk – en samling F769

Hannaleena Heiska

(Finland, Född 1973)
Hannaleena Heiska
(Finland, Född 1973)

HANNALEENA HEISKA, "WHERE THE COLD WINDS BLOW".

A tergo sign. 2009. Olja på skiva 150x120 cm.

Ur serien "Not Of This World".

Klubbat pris
1 650
17 391
1 888
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
13 mar 2017 17:11
1 650 EUR
13 mar 2017 6:35
1 600 EUR
12 mar 2017 22:40
1 550 EUR
12 mar 2017 22:40
1 501 EUR
12 mar 2017 16:02
1 500 EUR
11 mar 2017 16:37
1 101 EUR
10 mar 2017 13:33
1 000 EUR
9 mar 2017 0:35
820 EUR
8 mar 2017 0:20
800 EUR
7 mar 2017 19:02
620 EUR
2 mar 2017 22:24
600 EUR
2 mar 2017 17:48
500 EUR
2 mar 2017 13:39
222 EUR
2 mar 2017 10:44
160 EUR