Minna Sjöholm

(Finland, Född 1971)
Minna Sjöholm
(Finland, Född 1971)

MINNA SJÖHOLM, "VÄG II"

A tergo sign. Olja på duk 40,5x40,5 cm.

Proveniens

Galleria Ama, Helsingfors 2008.

Klubbat pris
522
5 914
545
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (13 bud)
8
13 mar 2017 18:15
522 EUR
13 mar 2017 18:15
502 EUR
13 mar 2017 18:03
485 EUR
8
13 mar 2017 17:04
465 EUR
12 mar 2017 22:08
445 EUR
12 mar 2017 22:08
440 EUR
3 mar 2017 22:06
420 EUR
3 mar 2017 15:22
400 EUR
3 mar 2017 8:24
300 EUR
2 mar 2017 23:34
250 EUR
2 mar 2017 21:16
220 EUR
2 mar 2017 17:27
200 EUR
2 mar 2017 9:29
30 EUR

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

277. Håkan Rehnberg, Utan titel.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK