IVAN BAJ, KONSTGLAS / VAS, Arcade, Murano, signerad. Tidigt 2000-tal.

Slipad bladform, turkostonat glas. Höjd 27 cm, bredd 23 cm, djup 9 cm. Etikettmärkt "Arcade made in Italy".

Smärre slitage.

310
3 512
323
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
13 mar 2017 17:48
310 EUR
12 mar 2017 22:13
270 EUR
12 mar 2017 18:16
250 EUR
12 mar 2017 9:53
170 EUR
9 mar 2017 19:48
131 EUR
9 mar 2017 17:51
120 EUR
8 mar 2017 23:17
100 EUR
8 mar 2017 10:33
30 EUR