890768

KRISTIAN KROKFORS

ANDALUCIA.

Sign. 2009. Olja på duk, uppfordrad på böjd skiva 60x156x19 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 - 2 500 EUR

    Slutpris

    4 405
    EUR
    43 656 SEK
    5 519 USD

    Budhistorik (26 bud)
    Acceptpris på 1 400 EUR uppnåddes