890768

KRISTIAN KROKFORS, ANDALUCIA.

Sign. 2009. Olja på duk, uppfordrad på böjd skiva 60x156x19 cm.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 - 2 500 EUR

    Slutpris

    4 405
    EUR
    45 512 SEK
    5 191 USD

    Budhistorik (26 bud)
    Acceptpris på 1 400 EUR uppnåddes