Peter Frie

(Sverige, Född 1947)
Peter Frie
(Sverige, Född 1947)

PETER FRIE, "UTAN TITEL".

A tergo sign. 2006. Olja på duk 180x250 cm.

Galerie Forsblom, Helsingfors 2008.

Klubbat pris
14 901
167 934
15 549
Utropspris
20 000 - 30 000 EUR
Budhistorik (32 bud)
15
13 mar 2017 18:48
14 901 EUR
13
13 mar 2017 18:48
14 701 EUR
15
13 mar 2017 18:47
14 500 EUR
13
13 mar 2017 18:47
14 500 EUR
15
13 mar 2017 18:46
14 200 EUR
13
13 mar 2017 18:46
14 000 EUR
15
13 mar 2017 18:45
13 500 EUR
13
13 mar 2017 18:44
13 000 EUR
15
13 mar 2017 18:43
12 500 EUR
13
13 mar 2017 18:43
12 000 EUR
15
13 mar 2017 18:42
11 500 EUR
13
13 mar 2017 18:42
11 000 EUR
15
13 mar 2017 18:41
10 000 EUR
13
13 mar 2017 18:40
9 700 EUR
15
13 mar 2017 18:39
9 500 EUR
13
13 mar 2017 18:39
9 200 EUR
15
13 mar 2017 18:37
8 900 EUR
13
13 mar 2017 18:34
8 700 EUR
14
13 mar 2017 12:43
8 500 EUR
13
12 mar 2017 17:24
8 300 EUR
12
10 mar 2017 23:26
8 000 EUR
11
10 mar 2017 4:54
7 500 EUR
10
7 mar 2017 19:37
5 000 EUR
9
7 mar 2017 17:12
2 000 EUR
8
4 mar 2017 19:51
1 100 EUR
3 mar 2017 22:05
1 050 EUR
3 mar 2017 10:34
1 000 EUR
3 mar 2017 9:14
130 EUR
3 mar 2017 8:03
50 EUR
3 mar 2017 4:54
40 EUR
2 mar 2017 20:03
35 EUR
2 mar 2017 9:27
30 EUR