Outi Heiskanen & Janne Laine

(Finland, 1937-1970)
Outi Heiskanen & Janne Laine
(Finland, 1937-1970)

OUTI HEISKANEN & JANNE LAINE, UTAN TITEL.

Sign. 2012. Heliogravyr, linjeetsning och torrnål 38x118 cm.

Klubbat pris
720
8 158
751
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (19 bud)
13 mar 2017 17:33
720 EUR
13 mar 2017 17:33
700 EUR
13 mar 2017 17:33
685 EUR
13 mar 2017 17:33
665 EUR
13 mar 2017 17:33
645 EUR
13 mar 2017 17:33
625 EUR
13 mar 2017 17:30
605 EUR
13 mar 2017 17:30
585 EUR
13 mar 2017 8:34
565 EUR
13 mar 2017 8:34
545 EUR
12 mar 2017 21:45
525 EUR
12 mar 2017 21:45
505 EUR
11 mar 2017 22:24
390 EUR
11 mar 2017 22:24
370 EUR
11 mar 2017 12:50
360 EUR
10 mar 2017 15:43
340 EUR
10 mar 2017 15:43
340 EUR
5 mar 2017 4:39
320 EUR
2 mar 2017 16:17
300 EUR