Totte Mannes

(Finland, Född 1933)
Totte Mannes
(Finland, Född 1933)

TOTTE MANNES, "PLATINO"

A tergo sign. 2001. Olja på duk 22x27 cm.

Klubbat pris
495
5 608
516
Utropspris
200 - 300 EUR
Budhistorik (27 bud)
8
13 mar 2017 18:03
495 EUR
13 mar 2017 18:03
477 EUR
13 mar 2017 18:01
445 EUR
8
13 mar 2017 18:01
425 EUR
13 mar 2017 18:01
395 EUR
8
13 mar 2017 18:01
375 EUR
8
13 mar 2017 17:59
332 EUR
13 mar 2017 17:58
312 EUR
13 mar 2017 17:58
307 EUR
13 mar 2017 17:58
290 EUR
8
13 mar 2017 17:58
270 EUR
13 mar 2017 17:58
250 EUR
8
13 mar 2017 17:58
230 EUR
8
13 mar 2017 17:55
227 EUR
13 mar 2017 17:55
207 EUR
8
13 mar 2017 17:55
205 EUR
13 mar 2017 17:55
185 EUR
13 mar 2017 17:33
175 EUR
13 mar 2017 17:32
165 EUR
13 mar 2017 17:32
155 EUR
13 mar 2017 1:16
145 EUR
13 mar 2017 1:14
135 EUR
12 mar 2017 18:44
120 EUR
12 mar 2017 14:47
110 EUR
9 mar 2017 13:59
100 EUR
7 mar 2017 13:23
90 EUR
2 mar 2017 21:30
30 EUR