Heikki Orvola

(Finland, Född 1943)
Heikki Orvola
(Finland, Född 1943)

HEIKKI ORVOLA, POKAL. Sign. Heikki Orvola Nuutajärvi Notsjö. 1970-tal.

Klart och lila bubbelglas. Höjd 25 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
330
3 765
343
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (10 bud)
10 apr 2017 18:02
330 EUR
10 apr 2017 17:59
310 EUR
10 apr 2017 17:58
290 EUR
10 apr 2017 17:43
270 EUR
10 apr 2017 17:30
250 EUR
10 apr 2017 17:02
200 EUR
7 apr 2017 22:24
100 EUR
5 apr 2017 22:10
65 EUR
4 apr 2017 14:12
60 EUR
31 mar 2017 13:38
50 EUR