Helena Tynell

(Finland, 1918-2016)
Helena Tynell
(Finland, 1918-2016)

HELENA TYNELL, VAS. Sign. Helena Tynell Riihimäen Lasi Oy.

Klart och ljusblåtonat glas (neodym). Höjd 11 cm, diameter 6,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Formgivare

290
3 326
303
Utropspris
400 - 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (10 bud)
11 apr 2017 15:21
290 EUR
10 apr 2017 17:56
270 EUR
10 apr 2017 9:44
250 EUR
2 apr 2017 22:20
170 EUR
2 apr 2017 13:36
160 EUR
2 apr 2017 13:36
150 EUR
2 apr 2017 13:28
130 EUR
31 mar 2017 6:49
120 EUR
31 mar 2017 0:12
100 EUR
30 mar 2017 16:45
50 EUR