Ulla Rantanen

(Finland, Född 1938)
Ulla Rantanen
(Finland, Född 1938)

ULLA RANTANEN, "VATTENDRAG".

Sign. -81. Olja på duk. 114 x 145 cm.

Konstnär

Klubbat pris
2 300
25 921
2 400
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (18 bud)
10 apr 2017 17:32
2 300 EUR
10 apr 2017 17:31
2 200 EUR
10 apr 2017 17:29
2 100 EUR
10 apr 2017 17:29
2 001 EUR
10 apr 2017 17:29
2 000 EUR
10 apr 2017 17:29
1 950 EUR
10 apr 2017 17:20
1 900 EUR
10 apr 2017 16:56
1 850 EUR
10 apr 2017 16:56
1 800 EUR
10 apr 2017 10:22
1 750 EUR
7 apr 2017 20:05
1 700 EUR
5 apr 2017 17:49
1 500 EUR
4 apr 2017 16:24
700 EUR
4 apr 2017 14:34
600 EUR
3 apr 2017 14:39
500 EUR
31 mar 2017 15:28
400 EUR
31 mar 2017 9:04
200 EUR
31 mar 2017 8:20
150 EUR