Nikolai Lehto

(Finland, 1905-1994)
Nikolai Lehto
(Finland, 1905-1994)

NIKOLAI LEHTO, TVÅ ENAR.

Sign. -51. Olja på skiva. 41x29,5 cm.

Klubbat pris
450
4 743
515
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (8 bud)
11 apr 2017 20:39
450 EUR
11 apr 2017 20:39
400 EUR
10 apr 2017 10:59
320 EUR
4 apr 2017 8:11
240 EUR
3 apr 2017 19:50
220 EUR
31 mar 2017 15:20
200 EUR
31 mar 2017 9:54
150 EUR
31 mar 2017 9:32
100 EUR