Gunvor Olin-Grönqvist

(Finland, 1928-2005)
Gunvor Olin-Grönqvist
(Finland, 1928-2005)

GUNVOR OLIN-GRÖNQVIST, KERAMIKSKULPTURER, 3 ST. Signerade GOG, Arabia, Finland.

Vitlök, kålrot och rättika. Höjd 22 cm, längd 40 cm.

Obetydligt ytslitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 100
12 617
1 151
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
11 apr 2017 17:00
1 100 EUR
11 apr 2017 14:26
1 050 EUR
11 apr 2017 14:26
1 020 EUR
11 apr 2017 10:08
940 EUR
11 apr 2017 10:08
920 EUR
11 apr 2017 9:08
860 EUR
11 apr 2017 9:08
840 EUR
10 apr 2017 8:54
820 EUR
10 apr 2017 8:53
800 EUR
10 apr 2017 8:53
790 EUR
10 apr 2017 8:23
740 EUR
10 apr 2017 8:23
720 EUR
10 apr 2017 7:43
700 EUR
10 apr 2017 0:08
680 EUR
8 apr 2017 12:19
660 EUR
8 apr 2017 12:19
650 EUR
8 apr 2017 9:07
600 EUR
5 apr 2017 9:16
550 EUR
4 apr 2017 21:16
300 EUR
3 apr 2017 8:31
250 EUR
30 mar 2017 16:13
30 EUR