Toini Muona

(Finland, 1904-1987)
Toini Muona
(Finland, 1904-1987)

TOINI MUONA, VÄGGPLAKETT, Bladmotiv. Signerad TM Arabia.

Flerfärgad glasyr och keramik. 52x32 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
720
8 158
751
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (24 bud)
10 apr 2017 17:13
720 EUR
10 apr 2017 16:45
700 EUR
10 apr 2017 16:45
700 EUR
10 apr 2017 16:44
620 EUR
10 apr 2017 16:44
600 EUR
10 apr 2017 16:43
520 EUR
10 apr 2017 16:43
500 EUR
10 apr 2017 16:41
470 EUR
10 apr 2017 16:41
450 EUR
10 apr 2017 16:37
370 EUR
10 apr 2017 16:12
350 EUR
10 apr 2017 16:12
340 EUR
10 apr 2017 16:09
320 EUR
10 apr 2017 16:01
300 EUR
10 apr 2017 16:01
290 EUR
9 apr 2017 15:36
280 EUR
4 apr 2017 20:16
260 EUR
4 apr 2017 20:16
250 EUR
4 apr 2017 20:15
240 EUR
4 apr 2017 20:15
220 EUR
2 apr 2017 14:52
200 EUR
2 apr 2017 5:47
160 EUR
1 apr 2017 22:51
150 EUR
1 apr 2017 7:16
50 EUR