GEORGES JOUVE, KERAMIKVAS. Black bottle. Sign. Jouve. Sent 1950-tal.

Svart glaserad keramik. Höjd 41 cm.

Flertalet små nagg mynningen.

Klubbat pris
3 800
40 052
4 349
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (33 bud)
10 apr 2017 17:30
3 800 EUR
10 apr 2017 17:30
3 700 EUR
10 apr 2017 17:28
3 600 EUR
10 apr 2017 17:28
3 500 EUR
10 apr 2017 17:28
3 300 EUR
10 apr 2017 17:28
3 200 EUR
10 apr 2017 17:27
3 100 EUR
10 apr 2017 17:27
3 000 EUR
10 apr 2017 17:27
2 900 EUR
10 apr 2017 17:27
2 800 EUR
10 apr 2017 17:26
2 500 EUR
10 apr 2017 17:26
2 400 EUR
10 apr 2017 17:25
2 300 EUR
10 apr 2017 17:25
2 200 EUR
10 apr 2017 17:23
2 100 EUR
10 apr 2017 17:23
2 000 EUR
9 apr 2017 10:41
1 800 EUR
9 apr 2017 10:41
1 750 EUR
9 apr 2017 10:41
1 600 EUR
9 apr 2017 10:41
1 550 EUR
9 apr 2017 1:56
1 350 EUR
9 apr 2017 1:56
1 300 EUR
9 apr 2017 1:56
1 250 EUR
9 apr 2017 1:56
1 200 EUR
9 apr 2017 1:56
1 150 EUR
9 apr 2017 1:56
1 100 EUR
9 apr 2017 1:56
1 050 EUR
9 apr 2017 1:56
1 000 EUR
9 apr 2017 1:56
920 EUR
9 apr 2017 1:56
900 EUR
7 apr 2017 17:37
800 EUR
1 apr 2017 22:17
520 EUR
30 mar 2017 12:21
500 EUR