OLLI VASA, KERAMIKSKÅL. Sign. OL -63, Arabia.

Oxblodsröd och grön glasyr. Höjd 20 cm. Diameter 35 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
420
4 759
438
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (13 bud)
10 apr 2017 17:44
420 EUR
10 apr 2017 17:44
400 EUR
10 apr 2017 17:41
362 EUR
10 apr 2017 17:41
350 EUR
10 apr 2017 17:41
342 EUR
10 apr 2017 17:41
322 EUR
10 apr 2017 17:39
300 EUR
10 apr 2017 17:39
280 EUR
10 apr 2017 17:39
260 EUR
10 apr 2017 17:38
240 EUR
10 apr 2017 16:36
220 EUR
3 apr 2017 8:24
200 EUR
1 apr 2017 17:29
100 EUR