Arne Jones E1299

Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, VAS. Näckros. Sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy. Formgiven 1960.

Gul (cerium) fasetterad kristall. Diam. 28,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
960
10 118
1 099
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (19 bud)
8
10 apr 2017 18:11
960 EUR
9
10 apr 2017 18:11
940 EUR
8
10 apr 2017 17:59
920 EUR
10 apr 2017 17:14
900 EUR
8
10 apr 2017 17:14
880 EUR
1 apr 2017 7:14
860 EUR
1 apr 2017 7:14
840 EUR
31 mar 2017 20:25
820 EUR
31 mar 2017 20:25
800 EUR
31 mar 2017 8:18
740 EUR
30 mar 2017 22:56
720 EUR
30 mar 2017 22:56
700 EUR
30 mar 2017 22:56
700 EUR
30 mar 2017 22:56
680 EUR
30 mar 2017 22:56
660 EUR
30 mar 2017 15:46
640 EUR
30 mar 2017 12:52
555 EUR
30 mar 2017 12:11
500 EUR
30 mar 2017 10:40
250 EUR