BORDS- ELLER VÄGGLAMPOR, ETT PAR. Tillverkad av Itsu, 1950-tal.

Mässing. Höjd 34 cm

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
500
5 665
522
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
10 apr 2017 17:14
500 EUR
10 apr 2017 17:03
470 EUR
10 apr 2017 14:50
450 EUR
10 apr 2017 14:48
410 EUR
10 apr 2017 11:50
390 EUR
9 apr 2017 9:07
350 EUR
3 apr 2017 19:06
290 EUR
3 apr 2017 10:38
270 EUR
1 apr 2017 13:01
250 EUR
31 mar 2017 8:57
200 EUR
31 mar 2017 8:57
50 EUR