Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, VAS. Krona. Sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Klar, fasetterad kristall. Diam. 17 cm, höjd 15 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
300
3 162
343
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (6 bud)
11 apr 2017 20:21
300 EUR
10 apr 2017 17:56
280 EUR
3 apr 2017 18:29
260 EUR
2 apr 2017 10:38
240 EUR
30 mar 2017 17:01
220 EUR
30 mar 2017 15:55
200 EUR