OIVA TOIKKA, KARAFF, "Oz", signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi. 1995-1996.

3-färgad, matterad. Höjd 27 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
350
4 015
366
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (8 bud)
11 apr 2017 20:43
350 EUR
11 apr 2017 9:25
330 EUR
11 apr 2017 9:25
320 EUR
8 apr 2017 15:09
310 EUR
3 apr 2017 19:01
290 EUR
31 mar 2017 0:13
270 EUR
30 mar 2017 23:58
250 EUR
30 mar 2017 20:51
200 EUR