Kari Alakoski

(Finland)
Kari Alakoski
(Finland)

KARI ALAKOSKI, GLASSKULPTUR. Duale. Sign. Kari Alakoski Nj 2010.

Klart glas med röd filigran. Höjd 33 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
282
3 235
295
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (7 bud)
11 apr 2017 12:50
282 EUR
10 apr 2017 17:32
262 EUR
10 apr 2017 10:34
242 EUR
9 apr 2017 18:58
222 EUR
31 mar 2017 11:06
200 EUR
30 mar 2017 17:34
150 EUR
30 mar 2017 12:51
100 EUR