TIMO SARPANEVA, GLASSKULPTUR. Sign. Timo Sarpaneva, 53/1986.

Klart glas med sodabubblor. Diam. 10,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
300
3 441
314
Utropspris
300 - 400 EUR
Budhistorik (10 bud)
11 apr 2017 15:12
300 EUR
11 apr 2017 15:12
280 EUR
11 apr 2017 15:12
260 EUR
11 apr 2017 15:12
240 EUR
11 apr 2017 9:20
220 EUR
11 apr 2017 9:20
200 EUR
11 apr 2017 9:20
190 EUR
11 apr 2017 9:20
180 EUR
10 apr 2017 15:16
160 EUR
1 apr 2017 8:03
150 EUR