Madeleine Pyk – en samling F769

Voitto Haapalainen

(Finland)
Voitto Haapalainen
(Finland)

VOITTO HAAPALAINEN, BORDSLAMPA. Idman.

Vitmålad metall, akryl. Stämplad Idman. Höjd 45 cm, diameter 33 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Färgbortfall.

Klubbat pris
300
3 162
343
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (3 bud)
11 apr 2017 17:43
300 EUR
10 apr 2017 15:39
250 EUR
31 mar 2017 15:38
100 EUR