Voitto Haapalainen

(Finland)
Voitto Haapalainen
(Finland)

VOITTO HAAPALAINEN, BORDSLAMPA. Idman.

Vitmålad metall, akryl. Stämplad Idman. Höjd 45 cm, diameter 33 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Färgbortfall.

Klubbat pris
300
3 441
314
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (3 bud)
11 apr 2017 17:43
300 EUR
10 apr 2017 15:39
250 EUR
31 mar 2017 15:38
100 EUR