SINI MAJURI & ELLA VARVIO, GLAS SKULPTUR. Serieteckning i glas, Före Vaknande. Sign. 2015.

Graalteknik. Höjd 21 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
380
4 305
396
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (4 bud)
10 apr 2017 21:11
380 EUR
10 apr 2017 21:11
360 EUR
3 apr 2017 23:30
300 EUR
1 apr 2017 17:47
100 EUR