SINI MAJURI & ELLA VARVIO, GLASSKULPTUR. Serieteckning i glas, Harpyija och Prinsen. Sign. 2015.

Graalteknik. Höjd 17 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
145
1 634
151
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (5 bud)
10 apr 2017 15:57
145 EUR
10 apr 2017 15:57
135 EUR
9 apr 2017 22:40
120 EUR
7 apr 2017 17:28
110 EUR
31 mar 2017 15:29
100 EUR