Madeleine Pyk – en samling F769

Mauno Markkula

(Finland, 1905-1959)
Mauno Markkula
(Finland, 1905-1959)

MAUNO MARKKULA, "SPÅRVAGN"

Sign. Olja på duk 46.5x80.5 cm.

Klubbat pris
1 500
15 810
1 717
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (3 bud)
10 apr 2017 13:51
1 500 EUR
2 apr 2017 17:10
500 EUR
31 mar 2017 9:27
300 EUR