MATTA, funkis, 1930-tal

MATTA, funkis, 1930-tal

Flerfärgad. Mått 430x72 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 700
41 699
3 901
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (40 bud)
10 apr 2017 17:56
3 700 EUR
10 apr 2017 17:56
3 600 EUR
10 apr 2017 17:56
3 500 EUR
10 apr 2017 17:53
3 200 EUR
10 apr 2017 17:53
3 100 EUR
10 apr 2017 17:53
3 000 EUR
10 apr 2017 17:53
2 600 EUR
10 apr 2017 17:53
2 600 EUR
10 apr 2017 17:51
2 200 EUR
10 apr 2017 17:51
2 100 EUR
10 apr 2017 17:50
1 850 EUR
10 apr 2017 17:50
1 800 EUR
10 apr 2017 17:49
1 650 EUR
10 apr 2017 17:49
1 600 EUR
10 apr 2017 17:49
1 550 EUR
10 apr 2017 17:49
1 500 EUR
10 apr 2017 17:47
1 300 EUR
10 apr 2017 17:47
1 250 EUR
10 apr 2017 17:19
1 150 EUR
10 apr 2017 17:19
1 100 EUR
10 apr 2017 17:08
1 050 EUR
10 apr 2017 17:08
1 000 EUR
10 apr 2017 17:02
740 EUR
10 apr 2017 17:02
720 EUR
10 apr 2017 17:00
700 EUR
10 apr 2017 17:00
680 EUR
6 apr 2017 22:23
620 EUR
6 apr 2017 22:23
600 EUR
6 apr 2017 20:44
520 EUR
1 apr 2017 14:29
500 EUR
1 apr 2017 14:25
480 EUR
1 apr 2017 14:22
460 EUR
1 apr 2017 14:22
440 EUR
1 apr 2017 14:22
420 EUR
1 apr 2017 14:22
400 EUR
1 apr 2017 14:22
380 EUR
1 apr 2017 14:22
360 EUR
1 apr 2017 14:22
340 EUR
1 apr 2017 13:13
320 EUR
31 mar 2017 14:40
300 EUR