MATTA, funkis, 1930-tal.

MATTA, funkis, 1930-tal.

Flerfärgad. Mått 430x72 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 260
14 452
1 319
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (20 bud)
10 apr 2017 20:13
1 260 EUR
10 apr 2017 20:13
1 210 EUR
10 apr 2017 18:05
1 150 EUR
10 apr 2017 18:05
1 100 EUR
10 apr 2017 18:05
900 EUR
10 apr 2017 18:05
880 EUR
9 apr 2017 20:58
660 EUR
9 apr 2017 20:58
640 EUR
9 apr 2017 17:25
620 EUR
9 apr 2017 17:25
600 EUR
9 apr 2017 17:25
580 EUR
9 apr 2017 17:25
560 EUR
9 apr 2017 17:25
440 EUR
9 apr 2017 17:25
420 EUR
6 apr 2017 20:45
340 EUR
4 apr 2017 9:45
320 EUR
1 apr 2017 14:39
300 EUR
1 apr 2017 13:12
220 EUR
31 mar 2017 21:07
110 EUR
30 mar 2017 13:19
100 EUR