Carl Gustaf Hiort af Ornäs

(Finland, 1911-1995)
Carl Gustaf Hiort af Ornäs
(Finland, 1911-1995)

CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, HYLLA. Nupponen, 1960-tal.

Ek. Skjutdörrar, innanför hyllor och lådor. Höjd 197 cm, längd 150 cm, djup 42 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
500
5 705
520
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
10 apr 2017 18:49
500 EUR
7 apr 2017 12:04
370 EUR
5 apr 2017 15:59
300 EUR
31 mar 2017 12:05
199 EUR
31 mar 2017 9:25
110 EUR
30 mar 2017 23:21
100 EUR