MATTA, Beni Ourain, Marocko, 1970/1980-tal.

Orange och grönt rutmönster mot rött botten. Mått 235x174 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
661
7 582
692
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
11 apr 2017 17:51
661 EUR
8
11 apr 2017 17:50
641 EUR
11 apr 2017 17:50
640 EUR
8
11 apr 2017 17:50
620 EUR
11 apr 2017 17:47
600 EUR
10 apr 2017 21:00
425 EUR
9 apr 2017 17:19
400 EUR
8 apr 2017 14:50
320 EUR
2 apr 2017 6:39
300 EUR
1 apr 2017 14:49
200 EUR
1 apr 2017 11:05
100 EUR
31 mar 2017 18:46
80 EUR
30 mar 2017 21:34
30 EUR