Kerttu Nurminen

(Finland, Född 1943)
Kerttu Nurminen
(Finland, Född 1943)

KERTTU NURMINEN, GLASSKULPTUR. Sign. Kerttu Nurminen Nuutajärvi Notsjö 1992.

Koboltblått och klart glas. Höjd 70 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
850
9 750
890
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (27 bud)
11 apr 2017 20:01
850 EUR
11 apr 2017 20:01
830 EUR
11 apr 2017 20:00
810 EUR
11 apr 2017 20:00
810 EUR
11 apr 2017 20:00
790 EUR
11 apr 2017 19:59
770 EUR
11 apr 2017 19:59
750 EUR
11 apr 2017 19:59
730 EUR
11 apr 2017 19:58
710 EUR
11 apr 2017 19:58
690 EUR
11 apr 2017 19:58
670 EUR
11 apr 2017 19:57
650 EUR
11 apr 2017 19:56
630 EUR
11 apr 2017 19:56
610 EUR
11 apr 2017 19:56
600 EUR
11 apr 2017 19:56
590 EUR
11 apr 2017 19:53
570 EUR
11 apr 2017 19:52
550 EUR
11 apr 2017 15:11
530 EUR
11 apr 2017 15:10
510 EUR
11 apr 2017 15:10
500 EUR
11 apr 2017 13:16
480 EUR
11 apr 2017 9:19
350 EUR
5 apr 2017 14:14
245 EUR
2 apr 2017 7:35
225 EUR
1 apr 2017 12:32
201 EUR
1 apr 2017 9:59
100 EUR