Rolf Sandqvist

(Finland, 1919-1994)
Rolf Sandqvist
(Finland, 1919-1994)

ROLF SANDQVIST, KOMPOSITION.

Sign. -68. Olja på duk 47x72 cm.

Klubbat pris
630
7 226
659
Utropspris
700 - 900 EUR
Budhistorik (5 bud)
10 apr 2017 19:07
630 EUR
10 apr 2017 19:07
610 EUR
8 apr 2017 12:53
500 EUR
2 apr 2017 5:56
254 EUR
30 mar 2017 20:33
234 EUR