Nanny Still

(Finland, 1926-2009)
Nanny Still
(Finland, 1926-2009)

NANNY STILL, FLASKOR, 6 ST. Sign. Nanny Still Riihimäen Lasi Oy.

Glas i olika färger. Höjd 30,5-33,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Formgivare

Klubbat pris
1 450
16 342
1 513
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (16 bud)
10 apr 2017 17:50
1 450 EUR
10 apr 2017 17:50
1 400 EUR
10 apr 2017 17:45
1 350 EUR
10 apr 2017 17:44
1 300 EUR
10 apr 2017 17:40
1 250 EUR
10 apr 2017 17:05
1 200 EUR
9 apr 2017 13:26
1 150 EUR
3 apr 2017 18:20
1 100 EUR
2 apr 2017 14:39
1 050 EUR
31 mar 2017 9:39
908 EUR
31 mar 2017 9:06
888 EUR
30 mar 2017 23:03
822 EUR
30 mar 2017 22:53
790 EUR
30 mar 2017 19:12
750 EUR
30 mar 2017 15:30
600 EUR
30 mar 2017 12:12
500 EUR