H. (Einar Reuter) Ahtela

(Finland, 1881-1968)
H. (Einar Reuter) Ahtela
(Finland, 1881-1968)

H. AHTELA, VINTERVY.

Sign. -64. Olja på duk 67x77 cm.

Klubbat pris
1 900
21 413
1 983
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
10 apr 2017 18:47
1 900 EUR
10 apr 2017 18:46
1 850 EUR
10 apr 2017 18:22
1 800 EUR
10 apr 2017 10:56
1 650 EUR
9 apr 2017 13:10
1 600 EUR
9 apr 2017 10:04
1 500 EUR
31 mar 2017 15:16
1 000 EUR
31 mar 2017 9:11
400 EUR
30 mar 2017 10:27
105 EUR