Birger Carlstedt

(Finland, 1907-1975)
Birger Carlstedt
(Finland, 1907-1975)

BIRGER CARLSTEDT, BLOMSTERSTILLEBEN.

Sign. Olja på masonit 60x72,5 cm.

Känsla och tanke, nr 82/87, Finlands Konstakademis utställning.

Klubbat pris
9 700
110 677
10 089
Utropspris
12 000 - 16 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
10 apr 2017 17:28
9 700 EUR
10 apr 2017 17:28
9 500 EUR
4 apr 2017 15:14
9 000 EUR
30 mar 2017 20:39
5 000 EUR
30 mar 2017 16:53
4 000 EUR
30 mar 2017 13:51
1 250 EUR
30 mar 2017 11:14
1 200 EUR
30 mar 2017 10:27
104 EUR