Gösta Diehl

(Finland, 1899-1964)
Gösta Diehl
(Finland, 1899-1964)

GÖSTA DIEHL, LANDSKAP MED GUL HIMMEL.

Sign. 61. Olja på duk 75x110 cm.

Klubbat pris
3 700
38 998
4 234
Utropspris
2 300 - 2 500 EUR
Budhistorik (15 bud)
9 apr 2017 22:00
3 700 EUR
9 apr 2017 22:00
3 600 EUR
9 apr 2017 21:59
3 400 EUR
9 apr 2017 21:59
3 300 EUR
9 apr 2017 21:58
3 200 EUR
9 apr 2017 21:58
3 100 EUR
9 apr 2017 21:58
2 800 EUR
9 apr 2017 21:58
2 700 EUR
9 apr 2017 21:57
2 550 EUR
9 apr 2017 21:57
2 450 EUR
9 apr 2017 21:56
2 280 EUR
9 apr 2017 21:56
2 180 EUR
4 apr 2017 15:13
1 900 EUR
31 mar 2017 9:11
300 EUR
30 mar 2017 20:15
200 EUR