Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Sign. G. Nyman.

Färgat glas med musch. Höjd 31,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Formgivare

Klubbat pris
720
7 538
818
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
10 apr 2017 19:01
720 EUR
10 apr 2017 17:17
700 EUR
10 apr 2017 17:17
700 EUR
10 apr 2017 17:17
680 EUR
10 apr 2017 17:17
660 EUR
10 apr 2017 17:17
640 EUR
10 apr 2017 17:17
620 EUR
31 mar 2017 20:27
600 EUR
30 mar 2017 23:59
300 EUR
30 mar 2017 12:13
250 EUR