Anna-Greta Eker

(Finland, 1928-1996)
Anna-Greta Eker
(Finland, 1928-1996)

ANNA-GRETA EKER, LJUSSTAKE. 813 silver. Auran kultaseppä Åbo 1965.

Höjd 17 cm, vikt 308 g.

Ljussläckaren med liten gravering. Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
600
6 828
637
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (19 bud)
11 apr 2017 18:25
600 EUR
11 apr 2017 18:25
600 EUR
11 apr 2017 18:25
580 EUR
11 apr 2017 18:25
560 EUR
11 apr 2017 18:25
537 EUR
11 apr 2017 18:25
517 EUR
11 apr 2017 18:24
495 EUR
11 apr 2017 18:24
475 EUR
11 apr 2017 18:24
470 EUR
11 apr 2017 18:24
450 EUR
11 apr 2017 18:24
434 EUR
11 apr 2017 18:23
414 EUR
11 apr 2017 18:23
394 EUR
11 apr 2017 18:23
360 EUR
11 apr 2017 18:23
340 EUR
11 apr 2017 17:31
320 EUR
7 apr 2017 18:38
300 EUR
5 apr 2017 22:12
35 EUR
3 apr 2017 23:11
30 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

266. Axel Einar Hjorth, soffa "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
95 000 SEK