Madeleine Pyk – en samling F769

Mauri Almari

(Finland, 1907-1973)
Mauri Almari
(Finland, 1907-1973)

MAURI ALMARI, BORDSLAMPA, Idman, 1900-talets mitt.

Polerad mässing, skärm av linne. Totalhöjd 37 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
645
6 792
741
Utropspris
300 - 400 EUR
Budhistorik (25 bud)
10 apr 2017 19:00
645 EUR
10 apr 2017 19:00
625 EUR
10 apr 2017 19:00
620 EUR
10 apr 2017 18:59
600 EUR
10 apr 2017 18:59
600 EUR
10 apr 2017 18:57
575 EUR
10 apr 2017 18:57
555 EUR
10 apr 2017 18:57
550 EUR
10 apr 2017 18:56
520 EUR
10 apr 2017 18:56
500 EUR
10 apr 2017 18:56
470 EUR
10 apr 2017 18:56
450 EUR
10 apr 2017 18:52
435 EUR
10 apr 2017 18:52
415 EUR
10 apr 2017 18:52
400 EUR
10 apr 2017 18:49
305 EUR
10 apr 2017 18:49
285 EUR
10 apr 2017 18:37
260 EUR
10 apr 2017 18:37
240 EUR
10 apr 2017 17:56
230 EUR
10 apr 2017 8:59
210 EUR
10 apr 2017 8:59
200 EUR
3 apr 2017 23:58
150 EUR
3 apr 2017 0:24
120 EUR
31 mar 2017 14:02
100 EUR