Madeleine Pyk – en samling F769

Veikko Marttinen

(Finland, 1917-2003)
Veikko Marttinen
(Finland, 1917-2003)

VEIKKO MARTTINEN, KVINNA MED FIOL.

Sign. -88. Olja på pannå 83x58 cm.

Klubbat pris
2 400
25 296
2 747
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
8
11 apr 2017 18:28
2 400 EUR
11 apr 2017 12:55
2 300 EUR
10 apr 2017 17:45
2 200 EUR
4 apr 2017 17:40
2 100 EUR
31 mar 2017 9:46
2 000 EUR
30 mar 2017 20:17
1 500 EUR
30 mar 2017 19:06
1 200 EUR
30 mar 2017 14:50
300 EUR
30 mar 2017 11:04
89 EUR