Yki Nummi

(Finland, 1925-1984)
Yki Nummi
(Finland, 1925-1984)

YKI NUMMI, TAKLAMPA. 1950/60-tal.

Vriden vit och röd akryl. Höjd 29,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
400
4 588
419
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (11 bud)
11 apr 2017 12:09
400 EUR
10 apr 2017 19:49
380 EUR
9 apr 2017 21:44
360 EUR
9 apr 2017 18:12
340 EUR
7 apr 2017 19:50
320 EUR
7 apr 2017 19:10
300 EUR
7 apr 2017 19:10
297 EUR
6 apr 2017 10:30
270 EUR
4 apr 2017 18:17
250 EUR
2 apr 2017 22:02
80 EUR
30 mar 2017 10:41
50 EUR