Maria Lindeman

(Finland)
Maria Lindeman
(Finland)

MARIA LINDEMAN, TAKLAMPA NR K2-1. Stämplad Idman.

Svart metall med mässingsbeslag. Höjd 29 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
400
4 588
419
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (8 bud)
11 apr 2017 16:56
400 EUR
11 apr 2017 16:53
390 EUR
11 apr 2017 16:44
370 EUR
11 apr 2017 13:55
350 EUR
9 apr 2017 18:51
220 EUR
6 apr 2017 6:44
200 EUR
3 apr 2017 21:17
160 EUR
31 mar 2017 8:51
120 EUR