Reino Hietanen

(Finland, 1932-2014)
Reino Hietanen
(Finland, 1932-2014)

REINO HIETANEN, "PÅ TU MAN HAND".

Sign. 1985. Olja på duk 159x199 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.

Reino Hietanen, Sara Hildéns konstmuseum 1986.

3 300
37 851
3 454
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
11 apr 2017 17:14
3 300 EUR
11 apr 2017 17:03
3 000 EUR
10 apr 2017 16:55
2 500 EUR
4 apr 2017 16:05
2 000 EUR
1 apr 2017 22:52
100 EUR
31 mar 2017 20:56
50 EUR