Göran Hongell

(Finland, 1902-1973)
Göran Hongell
(Finland, 1902-1973)

GÖRAN HONGELL, VAS 6335. Karhula, 1930-tal.

Turkost glas. Höjd ca 27,5 cm.

Osignerad.

Klubbat pris
620
7 111
649
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
11 apr 2017 15:04
620 EUR
10 apr 2017 17:47
600 EUR
4 apr 2017 9:14
580 EUR
3 apr 2017 18:57
420 EUR
1 apr 2017 12:44
350 EUR
31 mar 2017 9:37
200 EUR