Arne Jones E1299

Pauli Vuorisalo

(Finland, Född 1944)
Pauli Vuorisalo
(Finland, Född 1944)

PAULI VUORISALO, KERAMIKSKULPTUR. Tukan. Sign. PV-JH.

Rosa glaserad med vita moln. Höjd 60 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
200
2 108
229
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (3 bud)
11 apr 2017 18:06
200 EUR
11 apr 2017 18:05
160 EUR
11 apr 2017 17:21
30 EUR